Liczba kolumn
2 3 4 5
Wyświetlanie 1–12 z 29 wyników

Szeroki asortyment innowacyjnych produktów przeznaczonych między innymi do czyszczenia odzieży z naturalnej wełny, przywracania właściwości oddychających oraz wodoodpornych tkanin sportowych czy zabezpieczania sprzętu outdoorowego przed promieniowaniem UV. Każdy impregnat Nikwax dostępny w sklepie internetowym Uni Sport jest przede wszystkim bardzo łatwy w użyciu i pozwala uzyskać pożądany efekt już po krótkim czasie – dlatego właśnie wyroby te cieszą się tak ogromną popularnością wśród miłośników sportowych aktywności i turystyki.

W ofercie znajdziesz impregnaty odpowiednie do obuwia ze skóry, kurtek softshell, odzieży wypełnionej naturalnym puchem czy ubrań hardshell – część z preparatów można nanosić już podczas prania w pralce, te przeznaczone do butów należy natomiast aplikować przy użyciu gąbki. W sprzedaży dostępne są też środki do prania Nikwax, które zagwarantują Ci długotrwały efekt odświeżenia odzieży sportowej i bielizny termoaktywnej, wydłużą jej żywotność poprzez zmniejszenie tarcia pomiędzy włóknami oraz wzmocnią właściwości oddychające tkanin.

W razie problemu z doborem środków do prania i impregnatów Nikwax, nasz sklep zapewni Ci kompetentne doradztwo. Zapraszamy!

Filter Products Showing 1 - 12 of 29 results
Producenci